Engleski jezik

U Lingui se obavlja pripremna nastava za polaganje ESOL ispita Kembridž univerziteta. Naši brojni polaznici, deca i odrasli, uspešno su položili neki od ispita i stekli Kembridž diplome. Upravo iz tog razloga je naša škola dobitnik najprestižnijeg priznanja BIG PROVIDER za 2007, 2008, 2009, 2010 i 2011 godinu, a u 2010, 2011 i 2012. godini Centar stranih jezika "Lingua" je Zlatni član Britanskog saveta.

ADDVANTAGE GOLD članstvo uključuje:

• Pre-testing za naše polaznike organizovan od strane Britanskog saveta u prostorijama našeg centra
  • 6% popusta prilikom prijave Kembridž ESOL ispita: PET, FCE, CAE, CPE, BEC I-III, ILEC, YLI
  • Prisustvo predstavnika Britanskog saveta na svečanoj dodeli Kembridž ESOL sertifikata
  • Mogućnost održavanja ispita u prostorijama škole

Korišćenjem jedinstvenih metoda u nastavi i prolaznošću sa preko 95% na svim ESOL ispitima: PET, FCE, CAE, CPE, BEC-l, BEC-ll, BEC-lll, ILEC, uvršćeni smo u red najuspešnijih škola od strane Britanskog saveta.

Adults/Odrasli

• CEF levels (A1 Elementary, A2 Pre Intermediate, B1 Intermediate, B2 Upper Intermediate)
  • Examination courses (B2 FCE, C1 CAE, C2 CPE, BEC 1-3, ILEC, TOEFL, IELTS, LCCI)
  • Conversation courses (Upper Intermediate, Advanced)