Francuski jezik

BIENVENUS!

Francuski jezik

Nous vous invitons d'apprendre français avec nous, avec une méthode qui assure un apprentissage complet, pratique, dynamique et efficace:

• Niveau débutant
  • Niveau intermédiaire
  • Niveau avancé
  • Niveau supérieur
  • Conversation

+ préparation au DELF

Francuski jezik za decu

• PRESCO (3-6 god.): TPS - 3-4 god.
  • SCOLAIRE (7-10 god.): FJ1 - 7 god
  • JUNIOR (11-14 god.): FJ5, FJ6, FJ7, FJ8
  • ADO (15-18 god.): za gimnazijace

Program PRESCO - (od 3 do 6 godina)

Francuski za decu

Program PRESCO namenjen je deci uzrasta od 3 do 6 godina, koja žele da razviju komunikativne veštine na francuskom jeziku. Ovaj program realizuje se dva puta nedeljno u trajanju od 45 minuta.

Program PRESCO zasniva se na savremenim postavkama o usvajanju jazika uopšte i posebno o usvajanju nematernjeg jazika na ranom uzrastu.

Sadržaj i oblici aktivnosti na francuskom jeziku u skladu su sa vaspitanjem i obrazovanjem predškolske dece. Program PRESCO uvažava princip da kod dece treba razvijati sposobnost za sticanje znanja i veština. Zato, decu motivišemo da učestvuju u aktivnostima koje su namenjene njihovom kognitivnom, emotivnom i etičkom razvoju.

Ciljevi programa PRESCO

• Prihvatanje francuskog jezika kao sredstva komunikacije kojim se deca uključuju u igre i druge aktivnisti za koje su motivisana;
  • Dalje razvijanje analitičkih sposobnosti za otkrivanje elemenata, struktura i pravila jezika, što će deci omogućiti da na način sličan prirodnom usvajanju jezika steknu komunikativne veštine na francuskom jeziku;
  • Da kod dece razvije veštinu artikulisanja francuskih glasova;
  • Upoznavanje francuske duhovne kulture;
  • Prihvatanje poezije za decu koja pripada duhovnoj kulturi izvornih govornika francuskog jezika.
Francuski za decu

LINGUA VOUS ATTEND!